Aralık 23, 2019

Santa Claus in Trouble Pc Game Download

Santa Claus Trouble , alt kategori olan Classics kategorisindeki PC oyunlarına ait olan ve CDV Software tarafından yayınlanmış, kullanışlı ve ücretsiz bir Windows oyunudur. Aynı zamanda yapılan sınıfındaki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, Trouble in Trouble’da oldukça hoş özellikler var.

Daha fazlası hakkında Santa Claus
Oyunun mevcut sürümü 1.1f ve 6/16/2012 tarihinde güncellenmiştir. Santa Claus in Trouble, işletim sistemi Windows 95 ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, İspanyolca ve Almanca dillerinde mevcuttur.

İndirme hakkında, Santa Claus in Trouble, PC oyunlarındaki ortalama oyundan daha az alan gerektiren kaygan bir oyundur. Sırbistan, Romanya ve Hırvatistan’da çok kullanılan bir oyun.

download

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element::addChild() in /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/htmloptimizer/dom.php:182 Stack trace: #0 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/plugin/widgets/widgets.php(66): Ressio_HtmlOptimizer_Dom->appendScriptDeclaration('!function(e,t,n...', Array, Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element)) #1 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/plugin/widgets/widgets.php(151): Ressio_Plugin_Widgets->injectJsLoader(Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom), Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element)) #2 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/dispatcher.php(117): Ressio_Plugin_Widgets->onHtmlIterateTagSCRIPTBefore(Object(Ressio_Event), Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom), Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element)) #3 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content in /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/htmloptimizer/dom.php on line 182