Mayıs 6, 2020

Önemli İdda Okuyunuz!

Güncelleme:

Arkadaşlar halen daha sizlerden kötü e-posta almaktayım. https://intodns.com/1qmail.xyz bu adresten sorgulattığınızda dns lerin kırmızı bir şekilde geçersiz olduğunu görebilirsiniz. Bu sitelerin A kaydındaki ip adresi 64.227.68.215 budur. DNS kısmına herkesin adı yazılabilir. Buda malesef bana denk geldi. Bu domainler isimtescil.net firmasında kayıtlı. Ben şikayetimi oraya oluşturdum. Sizde oraya şikayetinizi bildirebilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerle istediğiniz heryere şikayet edebilirsiniz. Dediğim gibi bu isimlerin benimle hiçbir alakası yoktur. İletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. İyi günler.

Merhaba arkadaşlar, son günlerde şahsıma çok çirkin iddialar gelmektedir.Sosyal hesap çalınması gibi şikayetler alıyorum. Bu tür işlemlerin benimle alakası yoktur. Sadece dns bölümüne adımı yazarak beni hedef gösteren kişi veya kişiler var. Konuyu gerekli resmi makamlara taşıdım. Aşağıdaki alan adlarının benimle hiçbir şekilde bağlantısı yoktur. Sizlerinde mağduriyeti varsa bana elinizdeki bilgileri iletebilirseniz yargı sürecinde yardımcı olmuş olursunuz. Bu üzücü duruma adımın karışmasından dolayı üzgünüm. Fakat devletimiz gerekli işlemleri yapacağına inanıyorum. Aşağıda da göreceğiniz gibi bir şebeke ve art niyetli insanların yaptığı işlemlerdir. Tüm ziyaretçilerime duyurumdur. Sağlıkla kalın.

 1. 1qmail.xyz
 2. cx1mail.xyz
 3. gjmail.xyz
 4. glmail.xyz
 5. gmail1.xyz
 6. gmail3.xyz
 7. gmailo.xyz
 8. gnmail.xyz
 9. gtmail.xyz
 10. gymail.xyz
 11. gzmail.xyz
 12. hotxmail.xyz
 13. hozmail.xyz
 14. hxmail.xyz
 15. outlook1.xyz
 16. outlook2.xyz
 17. outlook3.xyz
 18. qrmail.xyz
 19. qwmail.site
 20. rgmail.xyz
 21. winatom.net  bu adres üzerinden fakemail dağıtılmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element::addChild() in /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/htmloptimizer/dom.php:182 Stack trace: #0 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/plugin/widgets/widgets.php(66): Ressio_HtmlOptimizer_Dom->appendScriptDeclaration('!function(e,t,n...', Array, Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element)) #1 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/plugin/widgets/widgets.php(151): Ressio_Plugin_Widgets->injectJsLoader(Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom), Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element)) #2 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/dispatcher.php(117): Ressio_Plugin_Widgets->onHtmlIterateTagSCRIPTBefore(Object(Ressio_Event), Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom), Object(Ressio_HtmlOptimizer_Dom_Element)) #3 /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content in /home/altiltoy/siteler/serdarakyol.com/wp-content/plugins/psn-pagespeed-ninja/ress/classes/htmloptimizer/dom.php on line 182